Om ITV Studios Norway


ITV Studios Norway er en del av det Britiske multinasjonale produksjons- og distribusjonsselskapet ITV Studios. Selskapet er et av verdens største og ledende selskap innenfor produksjon av innhold i alle formater, til alle plattformer. ITV Studios Norway består av dedikerte, kreative og hyggelige medarbeidere som brenner for gode historier og godt innhold. Vi utvikler egne ideer, samarbeider gjerne med andre og produserer store internasjonale TV-formater som The Voice og Love Island.

Våre ansatte

TEAM

Lars Finnland

CEO

lars.finnland@itv.com

TEAM

Vibecke Lyse

COO

vibecke.lyse@itv.com

TEAM

Ørjan Karlsen

Head of Drama

orjan.karlsen@itv.com

TEAM

Lars Fjeld

Executive Producer

lars.fjeld@itv.com

TEAM

Kim Orerød

Executive Producer

kim.orerod@itv.com

TEAM

Solveig Schanke Eikum

Executive Producer

solveig.eikum@itv.com

TEAM

Marte Ramos

HR and administration
+47 464 28 613
marte.ramos@itv.com

TEAM

Marianne Hjelle

Financial Controller

marianne.hjelle@itv.com

TEAM

Jo Torgersen

Head of Development

jo.torgersen@itv.com

TEAM

Liv Martinez Aasen

Producer

liv.martinez@itv.com

TEAM

Anders Askestad

Producer

anders.askestad@itv.com

TEAM

Iselin Dahl

Production Manager

iselin.dahl@itv.com

TEAM

Line Kristiansen

Production Manager

line.kristiansen@itv.com

TEAM

Mia Finckenhagen

Production Manager

mia.finckenhagen@itv.com

TEAM

Jonas Hansen

Technical Manager

jonas.hansen@itv.com

TEAM

Christoffer H. Knudsen

Photo Editor

christoffer.knudsen@itv.com

TEAM

Esben Bruenech

Media Manager

esben.bruenech@itv.com

By using this site, you agree we can set and use cookies. For more details of these cookies and how to disable them, see our cookie policy.

Terms & Conditions | Privacy Notice

©Copyright ITV Studios 2020. All rights reserved