Om ITV Studios Norway


ITV Studios Norway er en del av det Britiske multinasjonale produksjons- og distribusjonsselskapet ITV Studios. Selskapet er et av verdens største og ledende selskap innenfor produksjon av innhold i alle formater, til alle plattformer. ITV Studios Norway består av dedikerte, kreative og hyggelige medarbeidere som brenner for gode historier og godt innhold. Vi utvikler egne ideer, samarbeider gjerne med andre og produserer store internasjonale TV-formater som The Voice og Love Island.

Våre ansatte

TEAM

Lars Finnland

CEO

lars.finnland@itv.com

TEAM

Vibecke Lyse

COO

vibecke.lyse@itv.com

TEAM

Ingjerd Johansen

Head of Production

ingjerd.johansen@itv.com

TEAM

Marte Ramos

HR and administration
+47 464 28 613
marte.ramos@itv.com

TEAM

Marianne Hjelle

Financial Controller

marianne.hjelle@itv.com

TEAM

Jonas Hansen

Technical Manager

jonas.hansen@itv.com

TEAM

Jo Torgersen

Head of Development

jo.torgersen@itv.com

TEAM

Solveig Schanke Eikum

Executive Producer

solveig.eikum@itv.com

TEAM

Raymond Elveland

Executive Producer

raymond.elveland@itv.com

TEAM

Anders Askestad

Producer

anders.askestad@itv.com

TEAM

Marit Hagen

Producer

marit.hagen@itv.com

TEAM

Lasse Ramstad

Producer

lasse.ramstad@itv.com

TEAM

May-Linn Saltnes Hansen

Production Manager

may-linn.hansen@itv.com

TEAM

Ann-Charmaine Ngai

Production Manager

ann.charmaine.ngai@itv.com

TEAM

Kine Skimten Andersen

Production Manager

kine.skimten.andersen@itv.com

TEAM

Rebecca Tufteland

Production Manager

rebecca.tufteland@itv.com

TEAM

Marianne Gaustad

Production Manager

marianne.gaustad@itv.com

By using this site, you agree we can set and use cookies. For more details of these cookies and how to disable them, see our cookie policy.

Terms & Conditions | Privacy Notice

©Copyright ITV Studios 2020. All rights reserved